Brazílska depilácia pre ženy - Brazilian depilation for woman

Obľúbená úprava ženského lona. Ošetrenie je intímneho charakteru, avšak výsledný efekt stojí za to.
Potrebná dĺžka chĺpkov je minimálne 0,5 cm. Pred depiláciou je nutné urobiť si intímnu hygienu, poprípade ak nestíhate, zoberte si so sebou vlhké obrúsky.
Depiláciou sa chĺpky odstraňujú aj s korienkami a preto sú chĺpky časom slabšie a ich počet sa znižuje.
Každú, celú depiláciu vykonávam v jednorázových rukaviciach na oboch rukách (čo sa nedodržiava v každom salóne ), všetko čo pri depilácii použijem je jednorázový materiál, máte zaručenú 100 % hygienu.
Dámy, pre Vás, ktoré máte obavu, odporúčam aplikovať si anestetický krém Emla 1 hod pred depiláciou a miesto prikryť fóliou, poprípade si môžete dať tabletku proti bolesti.

Cukrová brazílska depilácia- brazilian sugaring | 25 €

Cukrová brazilka - sugaring je depilácia s cukrovou pastou. Táto pasta je zohriata na teplotu tela, aplikuje sa proti smeru rastu chĺpkov a v smere rastu sa chĺpky odstraňujú. Sugaring je veľmi šetrný spôsob depilácie, nakoľko pasta obsahuje len 100 % prírodné látky cukor, vodu a citrónovú šťavu.

Brazílská vosková depilácia - brazilian waxing | 27 €

Vosková brazilka je špeciálna kombinovaná technika s použitím film wax a traditional wax, ktorou sa minimalizuje podráždenie pokožky. Depileve vosky obsahujú kolofónium a ukludňujúce a zvláčňujúce zložky ako sú med, včelí vosk, azulén, maslo karité a iné.

Ako celá depilácia prebieha ?

Postup samotnej depilácie začína dezinfekciou, následne sa použije púder po ktorom príde samotná depilácia. Ak zostali na pokožke zbytky cukrovej pasty alebo vosku dočistia sa jednorázovým obrúskom a na záverečné ukľudnenie sa oblasť ošetrí s Aloe vera gélom, púdrom poprípade mliečkom.

Brazilian sugaring